Misja


FABA to polski lider oraz czołowy europejski producent i dostawca profesjonalnych narzędzi do maszynowej obróbki drewna dla przemysłu tartacznego i meblarskiego, oraz narzędzi skrawających do obróbki metali dla przemysłu maszynowego, lotniczego, motoryzacyjnego i energetycznego.

FABA dąży do stałego poszerzania oferty swoich produktów tak, aby móc zaoferować klientom sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Oprócz produkcji narzędzi standardowych, FABA wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę inżynierów, realizuje konstrukcje na specjalne indywidualne zamówienie.

Firma stale wspiera swoich klientów poprzez doradztwo i serwis. Tylko połączenie wysokiej jakości produktów z technicznym doradztwem i specjalistycznym serwisem może zagwarantować każdemu klientowi prawidłowe zastosowanie i efektywne wykorzystanie narzędzi.

W procesie produkcji FABA wykorzystuje najlepsze materiały narzędziowe pochodzące od światowych liderów. Cały system projektowania i programowania obrabiarek CNC wspomagany jest systemem CAD/CAM. Dzięki nowoczesnym i sprawdzonym maszynom wytwarzane przez nas narzędzia cechują się doskonałym wykonaniem, wysoką trwałością ostrza oraz rosnącym uznaniem klientów na całym świecie.

Dotychczasowe sukcesy FABA świadczą o właściwym wyborze kierunku produkcji i odpowiednio obranej strategii rynkowej. FABA jako największy producent narzędzi do maszynowej obróbki drewna w Polsce stale wzmacnia pozycję na rynku światowym, oraz równocześnie rozwija nowe konstrukcje narzędzi do obróbki metali.

Nasze narzędzia sprzedajemy w ponad 40 krajach świata.